Blackstar Sonnet 60 Blonde

Blackstar Sonnet 60 Blonde

9990 Kč

Prestižní Blackstar Sonnet 60 Blonde od známé značky Blackstar - toto zboží si můžete nechat poslat za bombastickou cenu 9990 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212258
Do obchodu

Popis

Blackstar

Velmi oblíbený produkt Blackstar Sonnet 60 Blonde s proslulou značkou Blackstar - tento produkt dodáváme při právě probíhající akci za 9990. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Kombo pro akustické nástroje

 Komba pro akustické kytary Blackstar z řady Sonnet odpovídají na otázku, jak má vypadat a fungovat aparát pro akustické nástroje. Nabízí zesílení přirozené odezvy akustických nástrojů při zachování veškerých zvukových nuancí včetně dynamické odezvy bez nežádoucí efektu deformace/zabarvení zvuku. Každý z modelů disponuje dvěma nezávislými kanály (nástrojový a mikrofonní) se samostatným EQ, efekty reverb ve studiové kvalitě a user-friendly funkcemi v podobě XLR DI a USB výstupů nebo kabelového MP3/Line či bezdrátového Bluetooth připojení pro audio podklady z vašeho telefonu nebo jiného audio/mp3 zařízení.

Model Sonnet 60 Blonde s výkonem 60 wattů představuje ideální volbu pro písničkáře či buskery. Už na první pohled potěší stylovým designem světlého (cream) potahu a bronzové čelní průzvučné mřížky. Lehká portovaná konstrukce kabinetu nabízí kromě skvělého zvuku s plnými basy i možnost připojení ke standardním stojanům na reproboxy (35 mm) pomocí adaptéru SA-2 (není součástí balení).

Charakter a barvu akustického zvuku lze tvarovat pomocí třípásmových ekvalizérů kanálů, ovladačem Brilliance a tlačítky Shape. Možné problémy s ozvučením elektroakustických nástrojů řeší ovladač High-Pass Filter a tlačítko Phase nástrojového kanálu.

Kombo nabízí dva druhy efektu reverb (Hall, Plate) ve studiové kvalitě. Intenzitu a charakter průběhu efektu lze nastavit samostatnými ovladači Reverb obou kanálů a společným Reverb Time. Dvoukanálový footswitch FS-17 s funkcemi Mute s Reverb On/Off není součástí balení.

Technické specifikace:
• Rozměry: 345 x 310 x 250 mm
• Hmotnost: 7,7 kg

Všechny produkty od výrobce
Blackstar Sonnet 60 Blonde

Blackstar Sonnet 60 Blonde

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce