Boss DD-200

Boss DD-200

6490 Kč

Hit z katalogu: Boss DD-200 od kvalitní značky Boss - tento hit pořídíte s VIP slevou pro každého za 6490 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206049
Do obchodu

Popis

Boss

No a tohle chcete: Boss DD-200 od oblíbené značky Boss - tento produkt nabízíme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 6490. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Kytarový efekt

 Pedálové efekty japonské značky Boss řady 200 navazují na úspěch rozměrnějších modelů s označením 500, jejichž kvality převádějí do menšího, k pedalboardu vstřícnějšího, formátu. Všechny efekty série nabízí špičkový zvuk díky převodníkům pracujícím v kvalitě 32-bit/96 kHz.

Boss DD-200 Digital Delay je flexibilní pedálový efekt se dvanácti typu/mody efektu delay – od ultra čistých digitálních, autentických simulací analogových ech, retro zvuků RE-201 Space Echo a Binson Echorec 2 po reverzní delaye, lo-fi tóny a moderní pulzující rytmické zvuky. Podobu a tvar můžete dle libosti upravovat a měnit k nepoznání pomocí pěti standardních ovladačů (Time, Feedback, E. Level, Tone, Mod Depth) a potenciometru Param, jehož funkce (ovládaný parametr) se liší na základě zvoleného typu efektu.

V případě efektu DD-200 maximálně oceníte multifunkční nožní přepínače, kdy kromě vypínání/zapínání efektu nabízí funkci Tap Tempo (s rytmickými subdivizemi v intervalech půlové, čtvrťové a osminové noty a jejich variacemi s tečkou a v triole), Looper s kapacitou 60 sekund nahrávacího času a možnost přiřazení dalších funkcí (Hold, Warp). Pomocí pravého footswitche lze též přecházet mezi čtyřmi paměťmi, do který jednoduše uložíte a poté znovu vyvoláte vaše oblíbené presety.

DD-200 nezůstává pozadu ani co se týče možností propojení a integrace externích ovladačů – mono/stereo vstupy a výstupy doplňuje konektor pro připojení externího footswitche/expression pedálu a Midi In/Out, kdy tak můžete mezi sebou propojit pedály z řady 200 a simultánně ovládat různé parametry. Micro USB rozhraní slouží k softwarovým updatům.

Krabička, tak jako všechny pedály ze současné produkce Boss, funguje v režimu Buffered Bypass. K napájení slouží 9V adaptér (není součástí balení) nebo tři AA baterie.

Součástí komunity BOSS Collectors Club je projekt Pedal Perks - nový věrnostní program, ve kterém můžete získat zdarma BOSS pedál a několik sběratelských dárků v limitovaných edicích. Vstup do programu je jednoduchý. Kupte si u nás nový pedál BOSS, zaregistrujte ho a jako odměnu dostanete něco od značky BOSS. Více informací a registraci do programu najdete zde: https://www.bosscollectors.com

Technické údaje:
• Přehled efektů: STANDARD, ANALOG, TAPE, DRUM, SHIMMER, TERA ECHO, PAD ECHO, PATTERN, LO-FI, DUAL, DUCKING, REVERSE
• Rozměry: 101 x 63 x 138 mm
• Hmotnost: 0,7 kg

Všechny produkty od výrobce
Boss DD-200

Boss DD-200

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce