Boss DD-3T

Boss DD-3T

3490 Kč

Trendy Boss DD-3T kvalitní značky Boss - tento hit můžete získat s úžasnou cenovkou 3690 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208604
Do obchodu

Popis

Boss

Právě je za dobrou cenu Boss DD-3T od známého výrobce Boss - tento hit můžete pořídit levně za 3690. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Neplaťte jinde víc než musíte..

Kytarový efekt

 Boss DD-3T Digital Delay je modernizovanou verzí legendárního pedálového efektu z produkce japonské značky Boss. Milovníky původního pedálu a kaskádovitých kytarových ploch jistě potěší zachování původního designu včetně rozložení ovladačů.

Základní změnou je přidání funkce tap tempo, kterou můžete ovládat vestavěným spínačem (aktivace delším přidržením footswiche) nebo externím tap tempo footswitchem. Potěší i přesunutí Direct Out výstupu (nabízí možnost rozdělení wet/dry signálu, což ocení např. hráči pracující s více aparáty najednou) na stranu standardního výstupu z pedálu pro jednodušší zapojení kabelů.

Jinak se pedálový efekt drží osvědčeného receptu – pomocí tří režimů ovladače Mode (Short, Medium, Long) a potenciometru Time přesně určíte podobu efektového zpoždění (delaye) od 12,5 ms po maximálních 800 ms a zbylými knoby E. Level a F. Back nastavíte poměr wet/dry signálu a počet opakování. Funkce Hold, nyní pod názvem Short Loop, vám umožní zachytit až 800 ms zvuku a do takto „zasmyčkovaného“ podkladu poté volně improvizovat a nanášet další plochy.

Krabička, tak jako všechny pedály ze současné produkce Boss, funguje v režimu buffered bypass. K napájení slouží 9V baterie nebo 9V adaptér.

Všechny produkty od výrobce
Boss DD-3T

Boss DD-3T

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce