Boss DD-8

Boss DD-8

3990 Kč

Diskontní Boss DD-8 od top značky Boss - toto zboží si můžete opatřit s unikátní slevou za 4090 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208603
Do obchodu

Popis

Boss

Poctivý výrobek, Boss DD-8 od známé značky Boss - tento artikl je tady pro vás v sezónní slevě za 4090. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Kytarový efekt

 Boss DD-8 Digital Delay navazuje na předchozí úspěšné modely kompaktních delay pedálů z produkce japonské značky Boss a rozšiřuje jejich nabídku o nové funkce. Bez pochyb se tak jedná o dosud nejnašlapanější kompaktní delay pedál Boss.

Nabízí jedenáct všestranných režimů včetně tří nových delay efektů (Warm, +RV, GLT), looperu, standardního digitálního delaye, klasických ech, působivého shimmeru a dalších, které potěší srdce milovníků zvlněných kaskádovitých zvukových ploch i radikálních sonických efektů. Looper disponuje kapacitou 40 sekund nahrávacího času, přičemž všechny funkce lze ovládat spínačem pedálu. Vstup pro externí footswitch nebo expression pedál nabízí širší možnosti kreativního vyjádření, kdy kromě looperu můžete ovládat i funkce tap tempo (až 10 sekund delay time) nebo působivá echa efektu Twist. Mnozí jistě ocení i možnost nastavení dozvuku efektu nebo jeho okamžitého ukončení při vyšlápnutí pedálu přepínačem Carryover.

Konektory pedálu podporují celou řadu způsobů zapojení (mono, stereo, wet/dry pouze wet a další). Ve stereu můžete volit mezi třemi režimy výstupu – Independent s propojenými paralelními delay efekty na levém a pravém kanálu, Panning (Ping-Pong efekt) a Wide Stereo (efekt větší prostorové hloubky).

Krabička, tak jako všechny pedály ze současné produkce Boss, funguje v režimu Buffered Bypass. K napájení slouží 9V baterie nebo 9V adaptér.

Seznam efektů/režimů:
• Analog—klasický analogový BBD Delay.
• Standard—čirý digitální Delay.
• Tape—Retro zvuk páskového typu.
• Warm—Digitální Delay s jemnějším zvukem.
• obrácený Delay pro zábavné psychedelické efekty a jiné nápadité zvuky.
• +RV—Digitální Delay s přidaným Reverbem.
• Shimmer—výškově posunutý Delay pro okázalé, třpytivé textury.
• Mod—Digitální Delay s modulací přidanou k opakovaným sekcím.
• Warp—Jedinečný Delay s expresivním ovládáním pomocí pedálu. Podržení pedálu zvyšuje zpětnou vazbu a hlasitost, což vede k tvorbě působivých ambientních efektů.
• GLT—Nový režim Delay, který při stisknutí pedálového spínače vytváří efekt záseků ve stylu kulometu. Pro širokou škálu zvuků stačí přenastavit ovladače Feedback a Time.
• Loop—Nahrávač smyček s možností pro overdubbing a zachycení až 40 sekund zvuku s mono vstupem (nebo 20 sekund se stereo vstupem).

Všechny produkty od výrobce
Boss DD-8

Boss DD-8

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce