Boss EQ-200

Boss EQ-200

5520 Kč

Příjemné pocity navazující Boss EQ-200 s osvědčenou značkou Boss - tento produkt máte po jednoduché objednávce za jedinečnou cenu 6490 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206050
Do obchodu

Popis

Boss

Prestižní Boss EQ-200 originální od labelu Boss - tento produkt koupíte v časové omezené slevě za 6490. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Kytarový efekt

 Pedálové efekty japonské značky Boss řady 200 navazují na úspěch rozměrnějších modelů s označením 500, jejichž kvality převádějí do menšího, k pedalboardu vstřícnějšího, formátu. Všechny efekty série nabízí špičkový zvuk díky převodníkům pracujícím v kvalitě 32-bit/96 kHz.

Boss EQ-200 Graphic Equalizer je mimořádně flexibilní desetipásmový dvoukanálový ekvalizér pro kytaru/baskytaru s grafickým displayem zobrazujícím křivku EQ. Ekvalizér operuje v pásmu od 30 Hz do 12,8 kHz a nabízí zcela intuitivní ovládací prvky v podobě deseti faderů (zesílení/zeslabení o 15 dB na každém), faderu Master Level a tlačítka Channel, kterým lze přepínat mezi kanály, zároveň jeho delším stlačením aktivovat funkci Panel Lock, kdy „uzamknete“ současné nastavení (bypasujete fadery).

EQ-200 nezůstává pozadu ani co se týče možností propojení a integrace externích ovladačů. Oba kanály mohou pracovat ve stereo zapojení, nebo nezávisle v paralelním či sériovém, kdy např. v sériovém modu můžete první EQ použít pro základní nastavení zvuku a druhé pro sóla. Mono/stereo vstupy a výstupy z pedálu doplňuje konektor pro připojení externího footswitche/expression pedálu a Midi In/Out, kdy tak můžete mezi sebou propojit pedály z řady 200 a simultánně ovládat různé parametry. Micro USB rozhraní slouží k softwarovým updatům.

V případě efektu EQ-200 maximálně oceníte multifunkční nožní přepínače, kdy kromě vypínání/zapínání efektu a přecházením mezi čtyřmi interními paměťmi, do který jednoduše uložíte a poté znovu vyvoláte vaše oblíbené presety, můžete ke switchům přiřadit další pokročilejší funkce (přepínání kanálů, volba specifických paměti atd.).

Krabička, tak jako všechny pedály ze současné produkce Boss, funguje v režimu Buffered Bypass. K napájení slouží 9V adaptér (není součástí balení) nebo tři AA baterie.

Součástí komunity BOSS Collectors Club je projekt Pedal Perks - nový věrnostní program, ve kterém můžete získat zdarma BOSS pedál a několik sběratelských dárků v limitovaných edicích. Vstup do programu je jednoduchý. Kupte si u nás nový pedál BOSS, zaregistrujte ho a jako odměnu dostanete něco od značky BOSS. Více informací a registraci do programu najdete zde: https://www.bosscollectors.com

Technické údaje:
• Rozměry: 101 x 62 x 138 mm
• Hmotnost: 0,7 kg

Všechny produkty od výrobce
Boss EQ-200

Boss EQ-200

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce