Boss GT-1000CORE

Boss GT-1000CORE

18690 Kč

Dnes jsme vybrali: Boss GT-1000CORE značky Boss - tento produkt dodáváme za výhodnou cenu 18690 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN222053
Do obchodu

Popis

Boss

Exkluzivní Boss GT-1000CORE s trendy značkou Boss - tento artikl je tady pro vás extra levně za 18690. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Kytarový multiefekt

 Kytarový multiefekt GT-1000 Core navazuje na koncept rozměrnějšího multiefektu GT-1000. Používá patentovanou technologii AIRD (Augmented Impulse Response Dynamics) založenou na konceptu Tube Logic, již použitého u aparátů Katana, Waza či Blues Cube, která přináší přirozený lampový feel a dynamiku zvuku jednotlivých efektů a optimalizovanou integraci s libovolnými externími zařízeními, podpořenou výkonným DSP procesorem nové generace a špičkovými AD/DA převodníky pracujícími v kvalitě 32-bit/96 kHz.

Multiefekt nabízí 24 simultánních efektových bloků (včetně dvou virtuálních aparátů) s více než 140 skvěle znějícími typy virtuálních aparátů a efektů, 500 presetů (250 továrních, 250 uživatelských) a 16 slotů pro uživatelské IRs. Originální Boss aparáty, zvuky ceněných vintage komb, moderních hi-gain mašin, klasických BOSS krabiček, retro stompboxů, efektů využívajících technologii MDP (Multi-Dimesional Processing) a pokročilé algoritmy z efektové řady BOSS 500 (DD-500, MD-500, RV-500) – svůj zvuk si zde najde nebo vytvoří každý, včetně basáků (multiefekt nabízí tři AIRD basové preampy, osm distortion/overdrive efektů, MDP kompresor pro baskytaru plus efekty chorus, flanger, touch wah a další vytuněné efekty pro baskytaru).

GT-1000 Core tak obstojí jako samostatný efektový procesor, nicméně díky kompaktnějšímu tvaru a flexibilním možnostem routingu signálu ho jednoduše integrujete do vašeho pedalboardu. Dvě efektové smyčky umožňují snadnou integraci externích pedálových efektů, zapojení metodou čtyř kabelů nebo vyvedení signálu do PA a nahrávacího zařízení. Rozšířené možnosti ovládání a větší uživatelský komfort nabízí dva vstupy pro externí přepínače/expression pedály a MIDI I/O pro snadnou integraci MIDI kontrolerů a přepínačů do vašeho rigu. USB a MIDI rozhraní zároveň zaručují jednoduché propojení s DAW, kdy veškerou editaci parametrů můžete provádět ve vašem Mac/Windows PC či notebooku díky software BOSS Tone Studio.

Do výčtu dalších funkcí a vlastností je dále třeba zahrnout ladičku s přesností + 0,1 cent a mono/polyfonním zobrazením a looper (nahrávací čas 38 sekund v režimu mono, 19 sekund ve stereu). K napájení multiefektu slouží přibalený adaptér.

Všechny produkty od výrobce
Boss GT-1000CORE

Boss GT-1000CORE

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce