Boss MD-200

Boss MD-200

6390 Kč

Nejprodávanější Boss MD-200 s osvědčenou značkou Boss - toto zboží si můžete zakoupit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 6690 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206052
Do obchodu

Popis

Boss

Vaše možnosti obohacující Boss MD-200 originální od labelu Boss - tento artikl musíte mít výhodně za 6690. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Kytarový efekt

 Pedálové efekty japonské značky Boss řady 200 navazují na úspěch rozměrnějších modelů s označením 500, jejichž kvality převádějí do menšího, k pedalboardu vstřícnějšího, formátu. Všechny efekty série nabízí špičkový zvuk díky převodníkům pracujícím v kvalitě 32-bit/96 kHz.

Boss MD-200 představuje bezedný zásobník působivých modulačních efektů, které tak konečně budete mít všechny pohromadě v těle praktického pedálového efektu. Nabízí dvanáct základních typů/modů modulačních efektů, které můžete dle libosti editovat – ať už pomocí tří standardních ovladačů (Rate, Depth, E. Level), nebo tří potenciometrů Param (1-3), jejichž funkce (ovládaný parametr) se liší na základě zvoleného typu efektu.

V případě efektu MD-200 oceníte multifunkční nožní přepínače, kdy kromě vypínání/zapínání efektu nabízí funkci Tap Tempo (s rytmickými subdivizemi v intervalech celé, půlové, čtvrťové, osminové noty a jejich variacemi v triolách) a možnost přecházet mezi čtyřmi interními paměťmi, do který jednoduše uložíte a poté znovu vyvoláte vaše oblíbené presety.

MD-200 nezůstává pozadu ani co se týče možností propojení a integrace externích ovladačů – mono/stereo vstupy a výstupy doplňuje konektor pro připojení externího footswitche/expression pedálu a Midi In/Out, kdy tak můžete mezi sebou propojit pedály z řady 200 a simultánně ovládat různé parametry. Micro USB rozhraní slouží k softwarovým updatům.

Krabička, tak jako všechny pedály ze současné produkce Boss, funguje v režimu Buffered Bypass. . K napájení slouží 9V adaptér (není součástí balení) nebo tři AA baterie.

Součástí komunity BOSS Collectors Club je projekt Pedal Perks - nový věrnostní program, ve kterém můžete získat zdarma BOSS pedál a několik sběratelských dárků v limitovaných edicích. Vstup do programu je jednoduchý. Kupte si u nás nový pedál BOSS, zaregistrujte ho a jako odměnu dostanete něco od značky BOSS. Více informací a registraci do programu najdete zde: https://www.bosscollectors.com

Technické údaje:
• Přehled efektů: CHORUS, CE-1 CHORUS, FLANGER, PHASER, VINTAGE PHASER, CLASSIC VIBE, VIBRATO, TREMOLO, ROTARY, AUTO WAH, SLICER, OVERTONE
• Rozměry: 101 x 63 x 138 mm
• Hmotnost: 0,7 kg

Všechny produkty od výrobce
Boss MD-200

Boss MD-200

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce