Boss OD-200

Boss OD-200

6190 Kč

V akci je pouze tady Boss OD-200 co bereme od značky Boss - tento artikl je v tento okamžik v akci za 6390 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206051
Do obchodu

Popis

Boss

Kvalitní Boss OD-200 co nám vyrábí Boss - toto zboží zakoupíte s VIP slevou pro každého za 6390. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Udělejte si radost..

Kytarový efekt

 Pedálové efekty japonské značky Boss řady 200 navazují na úspěch rozměrnějších modelů s označením 500, jejichž kvality převádějí do menšího, k pedalboardu vstřícnějšího, formátu. Všechny efekty série nabízí špičkový zvuk díky převodníkům pracujícím v kvalitě 32-bit/96 kHz.

Boss OD-200 Hybrid Drive vnáší nový svěží vítr mezi ovedrive, distortion a fuzz pedály, které tak konečně budete mít všechny pohromadě v těle praktického pedálového efektu. Nabízí dvanáct základních typů zmíněných efektů, jejichž charakter můžete dle libosti upravovat pomocí třípásmového ekvalizéru, standardních ovladačů Level a Drive a potenciometrem Param, jehož funkce (ovládaný parametr) se liší na základě zvoleného typu efektu.

V případě efektu OD-200 oceníte multifunkční nožní přepínače, kdy kromě vypínání/zapínání efektu nabízí funkci Boost s umístěním před a za zkreslením (Pre/Post Boost), praktický Noise Gate a možnost přecházet mezi čtyřmi interními paměťmi, do který jednoduše uložíte a poté znovu vyvoláte vaše oblíbené presety.

OD-200 nezůstává pozadu ani co se týče možností propojení a integrace externích ovladačů – mono vstup a výstup z pedálu doplňuje konektor pro připojení externího footswitche/expression pedálu a Midi In/Out, kdy tak můžete mezi sebou propojit pedály z řady 200 a simultánně ovládat různé parametry. Micro USB rozhraní slouží k softwarovým updatům.

Krabička, tak jako všechny pedály ze současné produkce Boss, funguje v režimu Buffered Bypass. K napájení slouží 9V adaptér (není součástí balení) nebo tři AA baterie.

Součástí komunity BOSS Collectors Club je projekt Pedal Perks - nový věrnostní program, ve kterém můžete získat zdarma BOSS pedál a několik sběratelských dárků v limitovaných edicích. Vstup do programu je jednoduchý. Kupte si u nás nový pedál BOSS, zaregistrujte ho a jako odměnu dostanete něco od značky BOSS. Více informací a registraci do programu najdete zde: https://www.bosscollectors.com

Technické údaje:
• Přehled efektů: OVERDRIVE, BLUES, SCREAM, CNTR OD, X-DRIVE, DIST, X-DIST, STACK DRIVE, FAT DIST, BROWN, X-METAL, FUZZ
• Rozměry: 101 x 63 x 138 mm
• Hmotnost: 0,7 kg

Všechny produkty od výrobce
Boss OD-200

Boss OD-200

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce