Boya BY-A7H

Boya BY-A7H

699 Kč

Špičkové zboží, Boya BY-A7H co odebíráme od výrobce Boya - toto zboží si můžete opatřit extra výhodně za 699 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219946
Do obchodu

Popis

Boya

Produkt osvědčený zákazníky, Boya BY-A7H co odebíráme od výrobce Boya - toto zboží si můžete koupit za hustou cenu 699. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí..

Mikrofon pro iPhone/ iPod/ iPad/ Android

 BY-A7H od Boya je univerzální kondenzátorový mikrofon kompatibilní se zařízeními využívající iOS a Android. Mikrofon je vhodný pro nahrávání rozhovorů, podcastů, videí nebo pro konferenční hovory. Mikrofon přinese vaší AV tvorbě profesionální krystalicky čistý zvuk, zajisté oceníte i široký frekvenční rozsah a odolnou konstrukci redukující nepříznivé vibrace.

Mikrofon stačí pouze připojit do audio výstupu vašeho tabletu či smartphonu a můžete začít nahrávat. Díky jeho kompaktním rozměrům ho můžete vzít kamkoli.

Všechny produkty od výrobce
Boya BY-A7H

Boya BY-A7H

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce