Boya BY-DM200

Boya BY-DM200

1500 Kč

V akci je pouze tady Boya BY-DM200 značky Boya - tento artikl musíte mít za téměř velkoobchodní cenu 1500 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219948
Do obchodu

Popis

Boya

Nabídka pro vás: Boya BY-DM200 pocházející od značky Boya - tento hit můžete sehnat za výhodnou cenu 1500. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Mikrofon pro iPhone/ iPod/ iPad/ Android

 BY-DM200 od Boya je kondenzátorový mono mikrofon kompatibilní se zařízeními využívající systém iOS. Mikrofon je vhodný pro nahrávání rozhovorů, podcastů, videí nebo pro konferenční hovory. Mikrofon přinese vaší AV tvorbě profesionální krystalicky čistý zvuk, zajisté oceníte i široký frekvenční rozsah a odolnou konstrukci redukující nepříznivé vibrace.

Mikrofon vám umožní nahrát audio signál o kvalitě až 24 bit/96 kHz, stačí ho pouze připojit do Lightning portu vašeho iPadu či iPhonu a můžete začít nahrávat. Díky jeho kompaktním rozměrům ho můžete vzít kamkoli. Součástí balení je ochranný obal pro bezpečný transport a protivětrný kryt pro kvalitní audio záznam i v nepříznivém počasí.

Všechny produkty od výrobce
Boya BY-DM200

Boya BY-DM200

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce