Boya BY-M1DM

Boya BY-M1DM

999 Kč

Jakostní Boya BY-M1DM od předního výrobce Boya - tento produkt doručujeme za téměř velkoobchodní cenu 999 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219935
Do obchodu

Popis

Boya

Diskontní Boya BY-M1DM se známou značkou Boya - tento produkt obchodujeme za bombastickou cenu 999. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Kondenzátorový klopový mikrofon

 Duální klopový mikrofon, vhodný zejména pro nahrávání do smartphonů, DSLR, video rekordérů, audio rekordérů nebo počítačů. Kondenzátorový převodník s všesměrovou charakteristikou zachytí zvuk křišťálově čistě a díky svým miniaturním rozměrům vám nebude překážet. Při nahrávání do smartphonů je možné vypnout napájení.

Kulová charakteristika vám zajistí dokonalý přenos zvuku i při větším pohybu, což společně s čtyřmetrovým kabelem dělá z této sady ideální výbavu pro rozhovory, podcasty, prezentace nebo situace, kdy je potřeba nahrávat více zdrojů zvuku. Každý mikrofon je možné nahrávat do odděleného kanálu.

Všechny produkty od výrobce
Boya BY-M1DM

Boya BY-M1DM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce