Boya BY-PM700SP

Boya BY-PM700SP

4500 Kč

Váš oblíbený produkt, Boya BY-PM700SP s osvědčenou značkou Boya - tento artikl pořizujte s extra slevou za 4500 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN219952
Do obchodu

Popis

Boya

Tradiční bestseller, Boya BY-PM700SP co nám vyrábí Boya - tento produkt objednáte výhodně za 4500. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

USB kondenzátorový mikrofon

 BY-PM700SP od Boya je univerzální USB mikrofon kompatibilní se zařízeními využívající Windows, MacOS, Android nebo iOS. Mikrofon je vhodný pro nahrávání nástrojů, vokálu, podcastů nebo pro konferenční hovory. BY-PM700SP disponuje trojitou mikrofonní kapsulí pro co největší flexibilitu. Máte na výběr z kardioidní, kulové, stereo a Bi-směrové charakteristiky.

Mikrofon vám umožní nahrát audio signál o kvalitě až 24 bit/48 kHz, hlasitost vstupního signálu potom ovládáte prostřednictvím ovladače Gain, dále zde naleznete tlačítko Mute pro okamžité ztlumení mikrofonu a ovladač hlasitosti sluchátkového výstupu s nulovou latencí pro detailní monitoring. Součástí balení je stolní stojánek s možností nastavení sklonu mikrofonu a díky kompaktním rozměrům vám nezabere v batohu ani příliš mnoho místa.

Všechny produkty od výrobce
Boya BY-PM700SP

Boya BY-PM700SP

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce