Boya BY-WFM12

Boya BY-WFM12

2500 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Boya BY-WFM12 oblíbené značky Boya - tento artikl se na vás těší v úžasné akci za 2500 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: HN219913
Do obchodu

Popis

Boya

Právě je za dobrou cenu Boya BY-WFM12 od populární značky Boya - tento hit získáte při právě probíhající akci za 2500. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Bezdrátový reportážní set s mikrofonem

 Kompaktní bezdrátový systém pro zaznamenávání zvuku do smartphonů, DSLR, videokamer, audio rekordérů, počítačů a jiných zařízení. Systém je vhodný například pro rozhovory, prezentace nebo film. Vysílač je možné používat se dvěma mikrofony zároveň.

Systém je velice kompaktní, jednoduchý na obsluhu a poskytuje kvalitní zvuk s dosahem až 40 m. Přepínat můžete mezi 12 frekvencemi s automatickým párováním. Odpojitelné antény zlepší přenos signálu a v případě potřeby je dostupná možnost přímého monitoringu.

Všechny produkty od výrobce
Boya BY-WFM12

Boya BY-WFM12

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce