Boya BY-WM8 PRO-K1

Boya BY-WM8 PRO-K1

4500 Kč

Vynikající Boya BY-WM8 PRO-K1 s trendy značkou Boya - tento artikl doporučujeme v úžasné akci za 4500 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219914
Do obchodu

Popis

Boya

Hit poslední doby, Boya BY-WM8 PRO-K1 s jakostní značkou Boya - tento produkt doručujeme s unikátní slevou za 4500. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Bezdrátový reportážní set s mikrofonem

 Vylepšená verze bezdrátového mikrofonního systému, využívající systém UHF. Je vhodná zejména pro rozhovory, vysílání, prezentace, film a mnoho dalších příležitostí. Balení obsahuje vysílač s klipovým držákem, přijímač s možností montáže na kameru a klopový mikrofon s kulovou charakteristikou.

Obsluha je díky LCD displeji velice jednoduchá a poskytuje širší možnosti kontroly. Automatický zámek zase zabrání nechtěné změně nastavení. K dispozici je také tlačítko Mute pro rychlé utlumení. Na vysílači najdete mikrofonní a line vstup, na vysílači zase line out a sluchátkový výstup pro přímé monitorování. Dosah vysílače je až 100 metrů.

Díky dostupnému příslušenství je tento set velice univerzální a dá se využít prakticky pro jakoukoliv příležitost.

Všechny produkty od výrobce
Boya BY-WM8 PRO-K1

Boya BY-WM8 PRO-K1

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce