British Drum Co. 14

British Drum Co. 14" x 6,5" Merlin

17990 Kč

Hit z katalogu: British Drum Co. 14" x 6,5" Merlin co nám dodává British Drum Co. - toto zboží si můžete objednat v perfektní akci za 17990 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208448
Do obchodu

Popis

British Drum Co.

No a tohle chcete: British Drum Co. 14" x 6,5" Merlin od známého výrobce British Drum Co. - toto zboží si můžete koupit v bombastické akci za 17990. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Snare bubínek

 Nádherný malý buben Merlin má korpus zprvotřídního javorového a březového dřeva, složený z 20 vrstev o celkové tloušťce 10,5 mm a ručně opracovaná vnější hrana bubnu je pod úhlem 45 stupňů. Jeho zvuk je čistý a perfektně zní ve výškách i vhlubších tónech. Úžasné sametově matné provedení korpusu potvrzuje možné využití bubnu vjakémkoliv hudebním prostředí. Finální dekor korpusu je včerné variantě dřeva liliovníku tulipánokvětého (tulipwood) s dvojitým jemným proužkem z javoru. O popularitě malého bubnu Merlin společnosti British Drum Co. svědčí několik ocenění, např. v roce 2016 vyhrál kategorii „Highly Recommended“ v kategorii bicích hudebních nástrojů pořádanou Music Industry Association. Na současném britském trhu patří mezi bubenickými profesionály k nejoblíbenějším malým bubnům. Charakteristický zvuk produktů od British Drum Company je především výsledkem používání procesu Cold-Press Moulding – lisování za studena.

Všechny produkty od výrobce
British Drum Co. 14

British Drum Co. 14" x 6,5" Merlin

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce