Buffet Crampon RC Prestige A18/6

Buffet Crampon RC Prestige A18/6

97670 Kč

Radost přinášející Buffet Crampon RC Prestige A18/6 od firmy Buffet Crampon - tento artikl doporučujeme za mimořádně nízkou cenu 122090 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206953
Do obchodu

Popis

Buffet Crampon

Produkt osvědčený zákazníky, Buffet Crampon RC Prestige A18/6 od značky Buffet Crampon - tento produkt nabízíme ve výprodejové akci za 122090. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Udělejte si radost..

Klarinet

 Buffet Crampon je francouzská firma s tradicí sahající až do první poloviny 19. století. Všechny jejich výrobky pocházejí z francouzských a německých dílen. O podobu a zvukové vlastnosti nástrojů se tak starají skuteční specialisté v oboru, kteří se mohou opřít o vědomosti a zkušenosti získané za dvě století provozu. Nástroje této značky v sobě kombinují úctu k tradičnímu řemeslu se současnými požadavky a inovativními postupy.

Klarinety R13 Prestige patří ke kvalitativní špičce modelů s vrtáním R13. Tělo nástrojů je zhotoveno z pečlivě vybíraného grenadillového dřeva pro jeho akustické a estetické kvality, dřevo je pečlivě leštěno a ponecháno ve své přírodní barvě. Stejná míra péče je věnována i klapkám a veškerému strojivu klarinetu.

Model A18/6 disponuje osmnácti postříbřenými kovanými klapkami, šesti prstenci (brýlemi), poly-cylindrickým vrtáním, kvalitními podlepkami z kombinace 100% vodotěsného a prodyšného goretexu, kůže a přírodního korku, z kůže a korku a nastavitelnou opěrkou pro palec. Balení dále obsahuje ligaturu, klobouček, jeden plátek, vytěrák, mazadlo a pevné pouzdro.

Všechny produkty od výrobce
Buffet Crampon RC Prestige A18/6

Buffet Crampon RC Prestige A18/6

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce