Caline CP-70 Overdrive

Caline CP-70 Overdrive

1490 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Caline CP-70 Overdrive od oblíbeného výrobce Caline - tento produkt nabízíme za mimořádně nízkou cenu 1490 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: HN206936
Do obchodu

Popis

Caline

Spokojenost přinášející Caline CP-70 Overdrive od známého výrobce Caline - tento hit můžete pořídit při právě probíhající akci za 1490. Počet kusů na zákazníka může být omezen. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Kytarový efekt

 CP-70 Overdrive je kytarový overdrive efekt inspirovaný designem a zvukem uznávaného pedálu King of Tone značky Analogman. Stejně jako v případě předlohy nabízí dvě sekce (overdrive/distortion) s příslušnými samostatnými ovladači Volume, Tone a Drive. Zmíněné označení distortion ovšem berte s rezervou – jedná se o transparentní overdrive pro hráče blues, klasického rocku a příbuzných žánrů, který poskytne kytarovému tónu větší lesk, plnost a drive, aniž by měnil jeho charakter.

Veškerá elektronika je zasazena v odolném hliníkovém šasi, pedál pracuje v režimu true bypass. K napájení slouží 9V adaptér nebo 9V baterie.

Čínská značka Caline nabízí kytarové efekty s příznivým poměrem ceny a výkonu. Její produkty tak představují skvělou volbu pro začínající kytaristy a hráče s omezeným rozpočtem, kteří ovšem požadují kvalitní zvuk a zpracování. To vše krabičky od této značky splňují.

Všechny produkty od výrobce
Caline CP-70 Overdrive

Caline CP-70 Overdrive

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce