Caline CP-74 Distortion

Caline CP-74 Distortion

890 Kč

Udělejte si radost: Caline CP-74 Distortion se známou značkou Caline - toto zboží si můžete objednat v sezónní slevě za 890 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206940
Do obchodu

Popis

Caline

Oblíbený produkt Caline CP-74 Distortion od kvalitní značky Caline - tento artikl je v tento okamžik ve slevové akci za 890. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Kytarový efekt

 CP-74 Action Replay Distortion rozšiřuje řadu kompaktních kytarových distortion pedálů čínské značky Caline. V tomto případě se jedná o krabičku inspirovanou designem a zvukem pedálu Dyna Red s charakteristickým britským Plexitone feelem a zkreslením. Čtyři ovladače efektu nabízí stejně jako v případě předlohy standardní možnosti úprav. Veškerá elektronika je zasazena v odolném hliníkovém šasi, pedál pracuje v režimu true bypass. K napájení slouží 9V adaptér nebo 9V baterie.

Čínská značka Caline nabízí kytarové efekty s příznivým poměrem ceny a výkonu. Její produkty tak představují skvělou volbu pro začínající kytaristy a hráče s omezeným rozpočtem, kteří ovšem požadují kvalitní zvuk a zpracování. To vše krabičky od této značky splňují.

Všechny produkty od výrobce
Caline CP-74 Distortion

Caline CP-74 Distortion

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce