Caline CP-77 Heavy Metal

Caline CP-77 Heavy Metal

890 Kč

Dnes je tady pro vás Caline CP-77 Heavy Metal od známé značky Caline - tento artikl je v tuhle chvíli téměř zdarma za 890 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: HN206941
Do obchodu

Popis

Caline

Vaše oblíbené zboží, Caline CP-77 Heavy Metal od kvalitního výrobce Caline - toto zboží si můžete koupit s úžasnou cenovkou 890. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Přejeme vám příjemné nakupování..

Kytarový efekt

 CP-77 Heavy Metal rozšiřuje řadu kompaktních kytarových distortion pedálů čínské značky Caline. V tomto případě se jedná o hi-gain distortion krabičku určenou (i přes nuanci v názvu na samotném efektu) fanouškům metalových žánrů. Standardní ovladače hlasitosti, míry zkreslení a úpravy středových frekvencí doplňuje přepínač s režimy Classic a Extreme, který rozšiřuje zvukový arzenál krabičky. Veškerá elektronika je zasazena v odolném hliníkovém šasi, pedál pracuje v režimu true bypass. K napájení slouží 9V adaptér nebo 9V baterie.

Čínská značka Caline nabízí kytarové efekty s příznivým poměrem ceny a výkonu. Její produkty tak představují skvělou volbu pro začínající kytaristy a hráče s omezeným rozpočtem, kteří ovšem požadují kvalitní zvuk a zpracování. To vše krabičky od této značky splňují.

Všechny produkty od výrobce
Caline CP-77 Heavy Metal

Caline CP-77 Heavy Metal

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce