CAMEO HYDRABEAM 4000 RGBW

CAMEO HYDRABEAM 4000 RGBW

15230 Kč

Tradiční bestseller, CAMEO HYDRABEAM 4000 RGBW od společnosti CAMEO - toto zboží si můžete nechat doručit za výhodnou cenu 15040 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: HN208402
Do obchodu

Popis

CAMEO

Vynikající CAMEO HYDRABEAM 4000 RGBW pocházející od značky CAMEO - tento artikl čeká na vás v bombastické akci za 15040. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

LED lišta

 Cameo HYDRABEAM 4000 RGBW je světelná lišta disponující čtyřmi ultra rychlými inteligentními hlavami. Lišta je vhodná především do hudebních klubů a tanečních sálů, kde je potřeba navodit skvělou atmosféru pro všechny návštěvníky. Kombinace robustní konstrukce s odlehčenými ABS plastotovými prvky dělá ze světla ideálního pomocníka na osvětlení mobilních akcí. Každá hlava může být nastavena individuálně, nezávisle na ostatních.

Uvnitř šase reflektorů se skrývá výkonná 32W RGBW LED dioda, světelná hlava potom nabízí inverzní nastavení pohybů a rozsah otáčení v rozsahu 540° Pan a 270° Tilt s úzkým vyzařovací úhlem 2,5°. Ovládání LED lišty lze řešit prostřednictvím DMX signálu (6, 10, 19, 32 a 56 kanálů) nebo hudbou pomocí zabudovaného mikrofonu. Dále lišta nabízí šestnáct automatických provozních režimů, funkce Master/Slave, Stand-alone a Strobo (20 záblesků za sekundu). Zadní ovládací panel disponuje LED displejem se čtyřtlačítkovým ovládácím panelem pro nastavení DMX adresy. Součástí balení jsou montážní držáky pro uchycení na stojan nebo světelnou rampu. Zadní panel disponuje flexibilní konektivitou, kdy můžete využít pro připojení DMX ovladače 3pin nebo 5pin konektor. Lišta je napájena prostřednictvím PowerCon, stejný konektor je využit i pro napájení dalšího světelného zařízení.

Všechny produkty od výrobce
CAMEO HYDRABEAM 4000 RGBW

CAMEO HYDRABEAM 4000 RGBW

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce