CAMEO PIXBAR 600 PRO IP65

CAMEO PIXBAR 600 PRO IP65

16990 Kč

V akci je pouze tady CAMEO PIXBAR 600 PRO IP65 od známé značky CAMEO - tento produkt koupíte s výjimečnou slevou za 16990 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: HN208408
Do obchodu

Popis

CAMEO

Radost přinášející CAMEO PIXBAR 600 PRO IP65 populárního výrobce CAMEO - tento hit naleznete v sezónní slevě za 16990. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

LED lišta

 Profesionální LED lišta s DMX ovládáním v sedmi režimech a režimy Master, Slave a Standalone. Světlo lze ovládat pomocí zabudovaného mikrofonu a nechybí LCD displej s navigačními tlačítky pro manuální nastavení. Konvekční chlazení zajišťuje zcela tichý provoz. LED lišta umožňuje korekce teploty barev a nabízí tři barvy bílé – teplou, normální a studenou. Světlo navíc disponuje vodotěsnou konstrukcí, proto je kromě hudební klubů, diskoték a TV ateliérů vhodné i pro venkovní účely jako např. nasvícení domů, soch a open air koncertů.

ková konstrukce v sobě ukrývá dvanáct super výkonných 12W RGBWA+UV LED diod, zadní panel disponuje flexibilní konektivitou, kdy můžete využít pro připojení DMX ovladače 3pin nebo 5pin konektor. Lišta je napájena prostřednictvím kvalitního Netrik PowerCon a stejný typ konektoru vám umožní napájet i další zařízení.

Všechny produkty od výrobce
CAMEO PIXBAR 600 PRO IP65

CAMEO PIXBAR 600 PRO IP65

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce