Cascha HH 2262 Premium Mahogany Ukulele Set Black

Cascha HH 2262 Premium Mahogany Ukulele Set Black

1890 Kč

V akci je právě teď Cascha HH 2262 Premium Mahogany Ukulele Set Black s pečetí kvality Cascha - toto zboží si můžete koupit v časové omezené slevě za 1890 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221000
Do obchodu

Popis

Cascha

Vaše oblíbené zboží, Cascha HH 2262 Premium Mahogany Ukulele Set Black od oblíbené značky Cascha - tento artikl objednávejte za skvělou cenu 1890. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Akustické ukulele

 Sopránové ukulele Cascha s označením Premium je cenově dostupný nástroj, který potěší děti i dospělé. Spolu s ukulele získáte i praktický polstrovaný obal (tloušťka polstrování 5 mm) a tři trsátka, takže můžete okamžitě vyrazit za zábavou k vodě, do skal, k moři… všude, kde to žije.

Tělo ukulele je zhotoveno z mahagonu. Plochu palisandrového hmatníku rozděluje šestnáct pražců (ze stejného materiálu je zhotovena i kobylka). Struny jsou uchyceny v chromovaných ladících mechanikách kytarového typu. Pěkné zpracování podtrhuje rozeta a oboustranná obvodová lemovka těla z imitace želvoviny.

Značka Cascha nabízí široké spektrum hudebních nástrojů s jedním společným jmenovatelem a tím je cenová dostupnost. Cíleně tak míří na potřeby začínajících muzikantů, kterým poskytuje kompletní servis.

Všechny produkty od výrobce
Cascha HH 2262 Premium Mahogany Ukulele Set Black

Cascha HH 2262 Premium Mahogany Ukulele Set Black

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce