Cascha Kalimba 9 Pentatonic

Cascha Kalimba 9 Pentatonic

990 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Cascha Kalimba 9 Pentatonic co nám dodává Cascha - tento artikl doporučujeme extra levně za 990 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221625
Do obchodu

Popis

Cascha

Prestižní Cascha Kalimba 9 Pentatonic se známou značkou Cascha - tento produkt doručujeme v sezónní slevě za 990. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Udělejte si radost..

Kalimba

 Kalimba je unikátní melodický nástroj, který přidá do vaší tvorby nebo live performance jedinečný a nezaměnitelný prvek. Může sloužit k doprovodné nebo sólové hře. Nástroj je vyroben z masivního bukového dřeva, které skvěle přenáší vibrace a zajistí tak vřelý zvuk s dlouhým sustainem. Celý proces výroby probíhá v Německu, za podmínek šetrných k životnímu prostředí. Tělo nástroje je navíc soustruženo ručně. Plátky jsou vyrobeny z galvanizované oceli, díky čemuž poskytují velice čistý zvuk a jednoduchou hratelnost. Těmto nástrojům zkrátka budete hledat konkurenty pouze v daleko vyšších cenových relacích.

Tento model je lazen pentatonicky: B5, C#5, C#4,A4, A3, F#4, E4, E5, G#.

Všechny produkty od výrobce
Cascha Kalimba 9 Pentatonic

Cascha Kalimba 9 Pentatonic

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce