Cascha Kalimba Mahogany 10

Cascha Kalimba Mahogany 10

990 Kč

Vaše oblíbené zboží, Cascha Kalimba Mahogany 10 od značky Cascha - tento artikl pořizujte v časové omezené slevě za 990 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221622
Do obchodu

Popis

Cascha

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Cascha Kalimba Mahogany 10 co odebíráme od výrobce Cascha - tento hit můžete sehnat v husté akci za 990. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Kalimba

 Kalimba je unikátní melodický nástroj, který přidá do vaší tvorby nebo live performance unikátní a nezaměnitelný prvek. Může sloužit k doprovodné nebo sólové hře. Nástroj je vyroben z kvalitního mahagonového dřeva, které je pověstné svými skvělými rezonančními vlastnostmi. Ocelové plátky jsou laděné do tóniny C dur a poskytují velice čistý a vřelý. Díky své nízké hmotnosti a malým rozměrům je tento nástroj ideální na cesty – proto v balení najdete například přepravní obal s ramenním popruhem. Kromě toho balení obsahuje pouzdro, čistící hadřík, ladící kladívko, samolepky na plátky nebo dvěma prstýnky na palec.

Všechny produkty od výrobce
Cascha Kalimba Mahogany 10

Cascha Kalimba Mahogany 10

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce