Casio CTK-1500 (použité)

Casio CTK-1500 (použité)

2000 Kč

Špičkové zboží, Casio CTK-1500 (použité) od Casio - tento artikl je tady pro vás s neuvěřitelnou slevou za 2000 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211483
Do obchodu

Popis

Casio

Příjemné pocity navazující Casio CTK-1500 (použité) od populární značky Casio - toto zboží si můžete nechat doručit s úžasnou cenovkou 2000. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Klávesy bez dynamiky

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

CTK-1550 jsou vhodné především pro seznámení s nástrojem. Začínající hudebníci mají k dispozici 120 zvuků, 70 doprovodných rytmů a výukový systém.

Velkou devízou těchto kláves, kterou ocení celá rodina je režim Dnace Music Mode, který vám umožní stiskem jednotlivých kláves vrstvit a remixovat 50 tanečních smyček. Na výběr jsou bicí, syntezátory a basové linky, celou skladbu pak můžete obohatit o několik efektů (filtr, flanger, gate, přechody, lo-fi režim a další). Produkce taneční muziky zkrátka nikdy nebyla snazší.

Výukový systém vás pomocí dipleje a hlasové navigace provede základními skladbami a pro první koncertování se hodí i automatické doprovody s rytmickou, basovou nebo harmonickou linkou.

CTK-1550 jsou velmi dostupné klávesy s n pokročilými funkcemi, které si užije celá rodina.

Adaptér není součástí balení.

Všechny produkty od výrobce
Casio CTK-1500 (použité)

Casio CTK-1500 (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce