Charvel Green Bengal Stripe Skateboard

Charvel Green Bengal Stripe Skateboard

3990 Kč

Výjimečné zboží, Charvel Green Bengal Stripe Skateboard co bereme od značky Charvel - toto zboží si můžete zakoupit za skvělou cenu 3990 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: HN206366
Do obchodu

Popis

Charvel

No a tohle chcete: Charvel Green Bengal Stripe Skateboard s pečetí kvality Charvel - tento hit pořídíte s neuvěřitelnou slevou za 3990. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Skateboard

 Originální skateboard je výsledkem spolupráce amerických firem Charvel a Aluminati. Kostra je vyrobena z ultra lehkého leteckého hliníku, vydrží rychlou jízdu i náročný freestyle na U rampě. Nabízí bláznivý tygrovaný design, který je pro firmu Charvel typický. Pokud jste fanouškem skateboardingu a kytar Charvel, nesmí vám tenhle kousek chybět doma.

Firma Aluminati patří v USA mezi největší výrobce skateboardů, ve městě Corona v Kalifornii vyrábí špičkové skateboardy výhradně z recyklovatelného leteckého hliníku, který je velmi lehký, odolný a znovu recyklovatelný. Ekologická stopa je tak téměř minimalní. Skateboardy navíc zaujaly i sportnovní kluby celokontinentálních souteží NHL či NBA, se kterými Aluminati navázala následnou spolupráci.

Všechny produkty od výrobce
Charvel Green Bengal Stripe Skateboard

Charvel Green Bengal Stripe Skateboard

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce