Chauvet Mini Kinta IRC (použité)

Chauvet Mini Kinta IRC (použité)

1690 Kč

Váš oblíbený produkt, Chauvet Mini Kinta IRC (použité) s trendy značkou Chauvet - toto zboží si můžete nechat doručit za perfektní cenu 1690 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221332
Do obchodu

Popis

Chauvet

Udělejte si radost: Chauvet Mini Kinta IRC (použité) od top výrobce Chauvet - tento produkt máte za pár kliknutí v husté akci za 1690. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

LED efekt

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Neoriginální krabice. Jinak v pořádku a plně funkční.

Mini Kinta IRC z řad DMX efektů Chauvet vám pomůže jednoduše za dostupnou cenu vytvořit atraktivní světelnou show. Zdrojem světla jsou čtyři tříwattové LED diody v červené, zelené, modré a bílé barvě. Chauvet Kinta nabízí 3 kanály a jeho řízení probíhá klasicky přes protokol DMX-512. Jsou v něm zabudované automatické programy a programy, které se řídí zvukem. Pracuje nejen v režimu DMX, ale i Master/Slave. Je tady též možné Kintu propojit s dalšími světelnými efekty. Celý tento efekt je postaven tak, aby v něm vznikalo minimum tepla a co nejlépe hospodařil s energií a byl co nejtišší. Pro využití funkce dálkového ovládání je nutné dokoupit ovladač IRC-6 (HN157207).

Technické údaje:
• 48 čoček
• Rozptyl paprsků: 135°
• Automatické programy
• Programy řízené zvukem (nastavitelná citlivost)
• Interní mikrofon
• Rozměry: 190 mm x 258 mm x 182 mm
• Hmotnotst: 2 kg

Všechny produkty od výrobce
Chauvet Mini Kinta IRC (použité)

Chauvet Mini Kinta IRC (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce