Cloud Microphones Cloudlifter CL-1

Cloud Microphones Cloudlifter CL-1

4390 Kč

Špičkové zboží, Cloud Microphones Cloudlifter CL-1 od Cloud Microphones - tento produkt doručujeme v jedinečné akci za 4390 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
SKU: HN212974
Do obchodu

Popis

Cloud Microphones

Výjimečné zboží, Cloud Microphones Cloudlifter CL-1 od oblíbené značky Cloud Microphones - tento artikl nakupujte s úžasnou cenovkou 4390. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Mikrofonní předzesilovač

 Firma Cloud Microphones se zabývá výrobou páskových mikrofonů, které můžete znát například ze záznamu studiových session ve světových profesionálních studiích, jako např Abbey Road apod. Vracející se trend analogového záznamu zapříčinil i velký zájem o tyto specifické mikrofony s charakteristickým zvukem i retro designem. Mikrofony i aktivní filtry pro mikrofony jsou vyráběný zásadně manufakturně v USA a jejich znakem je vysoká kvalita a detailní preciznosti.

Cloudlifter CL-1 je mikrofonní předzesilovač pro dynamické a páskové mikrofony, přinese vašemu snímanému signálu více dynamických možností, zesílení o 25dB a ultra čistý autentický zvuk, který si zachová svoji charakteristiku i při vysoké hlasitosti. Předzesilovač disponuje funkcí Plug&Play, takže mikrofon stačí pouze připojit, uvnitř robustního šasi se nachází elektronika prémiové kvality. Dále předzesilovač redukuje zpětnou vazbu a obsahuje i fantomové napájení pro kondenzátorové a páskové mikrofony. Předzesilovač je vhodný pro nahrávací studia, zvučení live performance nebo produkci podcastů, výborně si poradí i s vyrovnáním ztráty důvodem dlouhých kabelů.

Všechny produkty od výrobce
Cloud Microphones Cloudlifter CL-1

Cloud Microphones Cloudlifter CL-1

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce