Cloud Microphones Cloudlifter CL-2

Cloud Microphones Cloudlifter CL-2

7790 Kč

Velmi žádaný produkt, Cloud Microphones Cloudlifter CL-2 originální od labelu Cloud Microphones - tento hit pořídíte za výhodnou cenu 7790 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
SKU: HN212975
Do obchodu

Popis

Cloud Microphones

Udělejte si radost: Cloud Microphones Cloudlifter CL-2 s osvědčenou značkou Cloud Microphones - toto zboží si můžete objednat za hustou cenu 7790. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. No a to se jednoduše vyplatí..

Mikrofonní předzesilovač

 Firma Cloud Microphones se zabývá výrobou páskových mikrofonů, které můžete znát například ze záznamu studiových session ve světových profesionálních studiích, jako např Abbey Road apod. Vracející se trend analogového záznamu zapříčinil i velký zájem o tyto specifické mikrofony s charakteristickým zvukem i retro designem. Mikrofony i aktivní filtry pro mikrofony jsou vyráběný zásadně manufakturně v USA a jejich znakem je vysoká kvalita a detailní preciznosti.

Cloudlifter CL-2 je mikrofonní předzesilovač pro dynamické a páskové mikrofony, přinese vašemu snímanému signálu více dynamických možností, zesílení o 25dB a ultra čistý autentický zvuk, který si zachová svoji charakteristiku i při vysoké hlasitosti. Předzesilovač disponuje funkcí Plug&Play, takže mikrofon stačí pouze připojit, uvnitř robustního šasi se nachází elektronika prémiové kvality. Dále předzesilovač redukuje zpětnou vazbu a obsahuje i fantomové napájení pro kondenzátorové a páskové mikrofony. Předzesilovač je vhodný pro nahrávací studia, zvučení live performance nebo produkci podcastů, výborně si poradí i s vyrovnáním ztráty důvodem dlouhých kabelů.

Všechny produkty od výrobce
Cloud Microphones Cloudlifter CL-2

Cloud Microphones Cloudlifter CL-2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce