Cloud Microphones Cloudlifter CL-Z

Cloud Microphones Cloudlifter CL-Z

7790 Kč

Váš oblíbený produkt, Cloud Microphones Cloudlifter CL-Z s pečetí kvality Cloud Microphones - toto zboží si můžete nechat dodat za úžasnou cenu 7790 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
SKU: HN212977
Do obchodu

Popis

Cloud Microphones

V akci je právě teď Cloud Microphones Cloudlifter CL-Z s osvědčenou značkou Cloud Microphones - tento produkt máte za pár kliknutí v jedinečné akci za 7790. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte..

Mikrofonní předzesilovač

 Firma Cloud Microphones se zabývá výrobou páskových mikrofonů, které můžete znát například ze záznamu studiových session ve světových profesionálních studiích, jako např Abbey Road apod. Vracející se trend analogového záznamu zapříčinil i velký zájem o tyto specifické mikrofony s charakteristickým zvukem i retro designem. Mikrofony i aktivní filtry pro mikrofony jsou vyráběný zásadně manufakturně v USA a jejich znakem je vysoká kvalita a detailní preciznosti.

Cloudlifter CL-Z je mikrofonní předzesilovač pro dynamické a páskové mikrofony s ovladačem proměnné impedance, přinese vašemu snímanému signálu více dynamických možností, zesílení o 25dB a ultra čistý autentický zvuk, který si zachová svoji charakteristiku i při vysoké hlasitosti. Přední panel dále obsahuje dvoupolohový přepínač High-Pass filtru a Gain. Předzesilovač disponuje funkcí Plug&Play, takže mikrofon stačí pouze připojit, uvnitř robustního šasi se nachází elektronika prémiové kvality. Dále předzesilovač redukuje zpětnou vazbu a obsahuje i fantomové napájení pro kondenzátorové a páskové mikrofony. Předzesilovač je vhodný pro nahrávací studia, rozhlasové stanice, ozvučení live performance nebo produkci podcastů, výborně si poradí i s vyrovnáním ztráty důvodem dlouhých kabelů.

Všechny produkty od výrobce
Cloud Microphones Cloudlifter CL-Z

Cloud Microphones Cloudlifter CL-Z

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce