CME Xkey 25 Apple Gold

CME Xkey 25 Apple Gold

2870 Kč

Spokojenost přinášející CME Xkey 25 Apple Gold originální od labelu CME - tento produkt nabízíme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 2890 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: HN206973
Do obchodu

Popis

CME

V akci je právě teď CME Xkey 25 Apple Gold pocházející od značky CME - tento produkt obchodujeme v bombastické akci za 2890. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Přejeme vám příjemné nakupování..

USB/MIDI keyboard

 Xkey je mobilní MIDI keyboard s USB rozhraním. I přes kompaktní rozměry (zejména tloušťku pouze 16mm) nabízí klaviaturu klasické plné velikosti, včetně citlivosti úhozu a polyfonní aftertouch. Klávesy také obsahují tlačítka na přepínání oktáv, sustain a tlakové Pitch-bend či Modulation ovladače pro co nejflexibilnější využití. Nosná konstrukce je z broušeného hliníku, ze kterého jsou vyráběny počítače Mac a díky tomu dosahují velké odolnosti a zároveň nízké hmotnosti. Napájen je přímo z USB rozhraní, takže není zapotřebí žádných baterií.

Xkey 25 je limitovanou edicí se zlatým designem, skvěle se tak hodí k MacBookům a ostatním PC či laptopům s podobně moderním designem.

Všechny produkty od výrobce
CME Xkey 25 Apple Gold

CME Xkey 25 Apple Gold

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce