CME Xkey 25 Gold

CME Xkey 25 Gold

2990 Kč

Udělejte si radost: CME Xkey 25 Gold od výrobce CME - tento hit můžete sehnat za mimořádně nízkou cenu 2550 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: HN206974
Do obchodu

Popis

CME

Trendy CME Xkey 25 Gold s jakostní značkou CME - toto zboží si můžete objednat s výjimečnou slevou za 2550. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

USB/MIDI keyboard

 Xkey je mobilní MIDI keyboard s USB rozhraním. I přes kompaktní rozměry (zejména tloušťku pouze 16mm) nabízí klaviaturu klasické plné velikosti, včetně citlivosti úhozu a polyfonní aftertouch. Klávesy také obsahují tlačítka na přepínání oktáv, sustain a tlakové Pitch-bend či Modulation ovladače pro co nejflexibilnější využití. Nosná konstrukce je z broušeného hliníku, ze kterého jsou vyráběny počítače Mac a díky tomu dosahují velké odolnosti a zároveň nízké hmotnosti. Napájen je přímo z USB rozhraní, takže není zapotřebí žádných baterií.

Xkey 25 je limitovanou edicí se zlatým designem, skvěle se tak hodí k MacBookům a ostatním PC či laptopům s podobným designem.

Všechny produkty od výrobce
CME Xkey 25 Gold

CME Xkey 25 Gold

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce