Cort A5 Plus SCMS OPN

Cort A5 Plus SCMS OPN

25840 Kč

Tradiční bestseller, Cort A5 Plus SCMS OPN od populární značky Cort - tento hit můžete získat při likvidaci skladu za nepřekonatelných 25840 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: HN208087
Do obchodu

Popis

Cort

Vynikající Cort A5 Plus SCMS OPN co nám dodává Cort - tento produkt dodáváme za jedinečnou cenu 25840. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Elektrická baskytara

 A5 Plus SCMS ze série Artisan disponuje průchozím krkem složeným z pěti kusů dřev javor a Panga Panga, díky čemuž se vibrace strun přenáší do těla rovnoměrně a výsledkem je velmi konkrétní zvuk s ideálním poměrem basů, středů a výšek. Ke krku jsou připevněna křídla z bahenního jasanu, který kryje silná javorová dýha. Kobylka Hipshot Transtone umožňuje jak průchod strun skrz tělo, tak jejich upevnění na přední desce, čímž se dále rozšiřují tonální možnosti nástroje. Na druhé straně jsou struny uchyceny v přesných ladících mechanikách stejné firmy.

Zásadním prvkem této baskytary je ovšem hmatník typu multiscale, který díky zkoseným pražcům nabízí menzuru v rozmezí 864 až 902 milimetrů. Tento systém má mnoho výhod, nejzásadnější je však výrazné zlepšení herního komfortu, umožňující přirozenější pohyb ruky po hmatníku, a také zlepšená stabilita ladění.

O snímání zvuku se stará dvojice kvalitních snímačů renomované firmy Bartolini. Baskytara nabízí jak pasivní režim, kdy je k dispozici ovladač Master Volume a Blend pro mix zvuku obou snímačů, tak aktivní, kdy lze tón upravit pomocí třípásmového ekvalizéru. Díky tomu lze z nástroje dostat celou škálu různých zvuků vhodných pro řadu hudebních stylů.

Všechny produkty od výrobce
Cort A5 Plus SCMS OPN

Cort A5 Plus SCMS OPN

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce