Cremona Viola Academy 3/90A 41cm

Cremona Viola Academy 3/90A 41cm

6290 Kč

Dnes jsme vybrali: Cremona Viola Academy 3/90A 41cm od předního výrobce Cremona - tento hit pořídíte za mimořádně nízkou cenu 8990 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207976
Do obchodu

Popis

Cremona

Nabídka pro vás: Cremona Viola Academy 3/90A 41cm od populární značky Cremona - tento hit můžete získat v bombastické akci za 8990. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte..

Viola

 Výrobky Cremona pochází z dílny české světově uznávané společnosti Strunal Schönbach, která navázala na tři století trvající tradici výroby strunných nástrojů v regionu. Jedná se o firmu, kterou si nejspíše vybavíte pod názvem Cremona Luby, pod kterým se svými výrobky slavila po desítky let úspěchy doma i v zahraničí. Cremona nabízí cenově dostupnější nástroje, avšak všechny výrobky dosahují požadované kvality, na kterou jsme u značky Strunal Schönbach zvyklí. V portfoliu firmy naleznete housle, violy, violoncella, kontrabasy nebo kytary.

Model Academy 3/90A patří do sekce poloprofesionálních nástrojů firmy Cremona, kvalitou však nezklame ani velmi náročné začátečníky. Celomasivní tělo je ošetřeno lihovým lakem, přední a zadní deska spolu s luby je z fládrovaného javoru. Garnitura je ebenová a nástroj je dodáván včetně podbradku Dresden. Viola dále disponuje karbonovým struníkem se čtyřmi dolaďovači a francouzskou kobylkou. Nataženy jsou struny Thomastik Alpahyue.

Všechny produkty od výrobce
Cremona Viola Academy 3/90A 41cm

Cremona Viola Academy 3/90A 41cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce