Cremona Viola Talent 3/60A 36cm

Cremona Viola Talent 3/60A 36cm

3000 Kč

Dnes je tady pro vás Cremona Viola Talent 3/60A 36cm s osvědčenou značkou Cremona - toto zboží si můžete koupit po zlevnění za 5990 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207974
Do obchodu

Popis

Cremona

Vaše možnosti obohacující Cremona Viola Talent 3/60A 36cm od top značky Cremona - toto zboží si můžete nechat poslat v jedinečné akci za 5990. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Viola

 Výrobky Cremona pochází z dílny české světově uznávané společnosti Strunal Schönbach, která navázala na tři století trvající tradici výroby strunných nástrojů v regionu. Jedná se o firmu, kterou si nejspíše vybavíte pod názvem Cremona Luby, pod kterým se svými výrobky slavila po desítky let úspěchy doma i v zahraničí. Cremona nabízí cenově dostupnější nástroje, avšak všechny výrobky dosahují požadované kvality, na kterou jsme u značky Strunal Schönbach zvyklí. V portfoliu firmy naleznete housle, violy, violoncella, kontrabasy nebo kytary.

Model Talent 3/60A patří do sekce školních nástrojů firmy Cremona, kvalitou však nezklame ani velmi náročné začátečníky. Celomasivní tělo je ošetřeno lihovým lakem, přední a zadní deska spolu s luby je z hladkého javoru. Garnitura je ebenová a nástroj je dodáván včetně podbradku Dresden. Viola dále disponuje karbonovým struníkem se čtyřmi dolaďovači a francouzskou kobylkou. Nataženy jsou struny Strunal Saturn.

Všechny produkty od výrobce
Cremona Viola Talent 3/60A 36cm

Cremona Viola Talent 3/60A 36cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce