D'Addario Planet Waves NS Strap Lock Gold

D'Addario Planet Waves NS Strap Lock Gold

710 Kč

V akci je právě teď D'Addario Planet Waves NS Strap Lock Gold od předního výrobce D'Addario Planet Waves - tento artikl pořizujte výhodně za 710 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

SKU: HN195517
Do obchodu

Popis

D'Addario Planet Waves

Neodoláte: D'Addario Planet Waves NS Strap Lock Gold od oblíbené společnosti D'Addario Planet Waves - toto zboží si můžete nechat poslat v akci za 710. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. No a to se jednoduše vyplatí..

Zámky na popruh

 Univerzální zámky D’Addario Planet Waves byly navrženy ve spolupráci s designérem Nedem Steinbergerem. Umožňují rychlou instalaci a okamžité sundání popruhu z nástroje, zároveň však nabízí maximální bezpečnost a bezproblémovou kompatibilitu s naprostou většinou kytar a baskytar. Dodávány jsou v exkluzivním balení, doporučit je tedy můžeme i jako vítaný dárek pro každého muzikanta.

Všechny produkty od výrobce
D'Addario Planet Waves NS Strap Lock Gold

D'Addario Planet Waves NS Strap Lock Gold

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce