D'Addario XTM11541

D'Addario XTM11541

284 Kč

Hit z katalogu: D'Addario XTM11541 co nám vyrábí D'Addario - toto zboží si můžete nechat doručit v husté akci za 355 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207218
Do obchodu

Popis

D'Addario

Zákazníky doporučované zboží, D'Addario XTM11541 co bereme od značky D'Addario - toto zboží si můžete koupit za hustou cenu 355. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. No a to se jednoduše vyplatí..

Struny pro mandolínu

 Nejvyšší řada strun od největšího výrobce strun na světě – to je nová řada D’Addario XT. Tato vlajková loď v katalogu značky D’Addario spojuje inovativní technologie s nejmodernějšími materiály a precizním provedením. Díky speciální povrchové úpravě vydrží struny série XT až čtyřikrát déle než tradiční neošetřené struny, aniž byste museli obětovat kvalitu zvuku nebo pocit ze hry. Díky jádru z vysokouhlíkové oceli a vinutí z fosforbronzu se speciální povrchovou úpravou odpuzující vlhkost nabízí struny vysokou odolnost a životnost, perfektní stabilitu ladění a mohutný zvuk s vyváženým podílem všech frekvencí, dlouhým sustainem a skvělou dynamikou. Antikorozní balení jednotlivých strun zajistí, že k vám dorazí stejně čerstvé jako v moment, kdy opustily newyorskou továrnu.

Všechny produkty od výrobce
D'Addario XTM11541

D'Addario XTM11541

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce