D'Angelico Electrozinc Jazz 12

D'Angelico Electrozinc Jazz 12

339 Kč

Perfektní D'Angelico Electrozinc Jazz 12 co bereme od značky D'Angelico - tento produkt nabízíme s extra slevou za 339 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN181189
Do obchodu

Popis

D'Angelico

Tradiční bestseller, D'Angelico Electrozinc Jazz 12 od originálního výrobce D'Angelico - toto zboží si můžete nechat doručit v perfektní akci za 339. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Struny pro elektrickou kytaru

 Struny pro elektrickou kytary značky D´Angelico vycházejí z původního konceptu, se kterým tato firma přišla v době své největší slávy, tj. v první polovině dvacátého století. Jako jediné struny na trhu jsou vyrobeny z pozinkované oceli. Tento materiál dodává strunám plný, rezonantní, zvuk s vyváženou mírou tónového jasu. I proto je jejich specifický zvuk k zaslechnutí na mnohých legendárních nahrávkách z poloviny dvacátého století. Po uzavření americké ocelárny Bethlehem Steel v šedesátých letech došlo k přerušení jejich výroby.

Nyní se tyto legendární struny vrací na trh v podobě řady Electrozinc. Využívají technologii EXP, díky které jsou kovové struny chráněny mikrovrstvou speciálního materiálu, jenž slouží jako vysoce odolná ochrana proti poškození a zároveň zpříjemňuje hraní.

Všechny produkty od výrobce
D'Angelico Electrozinc Jazz 12

D'Angelico Electrozinc Jazz 12

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce