D'Angelico Premier Avellino Natural Cedar

D'Angelico Premier Avellino Natural Cedar

7190 Kč

Radost přinášející D'Angelico Premier Avellino Natural Cedar oblíbené značky D'Angelico - toto zboží si můžete opatřit v perfektní akci za 7190 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213053
Do obchodu

Popis

D'Angelico

V akci je pouze tady D'Angelico Premier Avellino Natural Cedar se známou značkou D'Angelico - toto zboží si můžete nechat doručit v úžasné akci za 7190. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Klasická kytara

 Značka D’Angelico rozšiřuje firemní portfolio o klasické kytary Premier Avellino. Jedná se o polomasivní kytary s masivní smrkovou nebo cedrovou přední deskou, luby a zadní deska jsou zhotoveny z mořeného laminovaného mahagonu. V rámci konstrukce se tedy můžete spolehnout na skutečné stálice mezi tzv. „tonewoods“, tj. dřevy používanými na výrobu hudebních nástrojů.

K mahagonovému krku s příjemným „Crossover C“ profilem je přilepen hmatník ze dřeva pau ferro osazený devatenácti pražci. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky z imitace perleti. Struny jsou přes sedlový a nultý pražec z kosti uchyceny v klasických ladících mechanikách s kolíčky z imitace želvoviny a kobylce z pau ferro. Ušlechtilý vzhled kytar D’Angelico podtrhují charakteristické Art Deco designové prvky v podobě rozety, tvaru hlavice nebo Stairstep designu kobylky.

Všechny produkty od výrobce
D'Angelico Premier Avellino Natural Cedar

D'Angelico Premier Avellino Natural Cedar

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce