D'Angelico Premier Fulton LS Mahogany Satin

D'Angelico Premier Fulton LS Mahogany Satin

7990 Kč

Limitovaná edice produktu D'Angelico Premier Fulton LS Mahogany Satin od populárního výrobce D'Angelico - tento artikl objednávejte v perfektní akci za 7990 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213049
Do obchodu

Popis

D'Angelico

Neodoláte: D'Angelico Premier Fulton LS Mahogany Satin co nám dodává D'Angelico - tento hit naleznete s úžasnou cenovkou 7990. Vybírejte to nejlepší u nás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování..

Dvanáctistrunná elektroakustická kytara

 D’Angelico Premier Fulton LS je cenově dostupná dvanáctistrunná elektroakustická kytara v populárním tvaru Grand Auditorium. Tělo nástroje je zhotoveno z laminovaného mahagonu. K mahagonovému krku s „C“ profilem je přilepen hmatník z tepelně upraveného dřeva merbau (torrefied) osazený dvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky z imitace perleti. Užší profil krku a spodní výřez těla jsou zárukou snadného dohmatu a plynulého pohybu ruky po celé ploše hmatníku. Dobré akustické vlastnosti kytary podporuje snížené X žebrování (Scalloped X).

Tělo kytary vyvažuje hlavice v tradičním tvaru nástrojů D´Angelico ozdobená firemním logem z imitace perleti. Struny jsou přes sedlový a nultý pražec z plastového materiálu (PPS) uchyceny v již zmíněných firemních mechanikách v chromovaném provedení a kobylce z merbau. Vzhled nástroje zpestřuje rozeta složená z černobílých prstenců z ABS a černobílá obvodová lemovka těla.

O ozvučení nástroje se stará preamp D’Angelico MG-30 s integrovanou ladičkou zabudovaný do lubu kytary.

Všechny produkty od výrobce
D'Angelico Premier Fulton LS Mahogany Satin

D'Angelico Premier Fulton LS Mahogany Satin

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce