D'Angelico Premier Gramercy LS Mahogany Satin

D'Angelico Premier Gramercy LS Mahogany Satin

7990 Kč

Vaše oblíbené zboží, D'Angelico Premier Gramercy LS Mahogany Satin od společnosti D'Angelico - toto zboží si můžete zakoupit s neuvěřitelnou slevou za 7990 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213033
Do obchodu

Popis

D'Angelico

Unikátní D'Angelico Premier Gramercy LS Mahogany Satin s trendy značkou D'Angelico - toto zboží si můžete opatřit s unikátní slevou za 7990. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Elektroakustická kytara

 D’Angelico Premier Gramercy LS je základní model elektroakustické kytary z nabídky značky v populárním tvaru Dreadnought. Tělo nástroje je zhotoveno z laminovaného mahagonu. K mahagonovému krku s „C“ profilem je přilepen hmatník z tepelně upraveného dřeva merbau (torrefied) osazený dvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky z imitace perleti. Užší profil krku a spodní výřez těla jsou zárukou snadného dohmatu a plynulého pohybu ruky po celé ploše hmatníku. Dobré akustické vlastnosti kytary podporuje snížené X žebrování (Scalloped X).

Tělo kytary vyvažuje hlavice v tradičním tvaru nástrojů D´Angelico ozdobená firemním logem z imitace perleti. Struny jsou přes sedlový a nultý pražec z plastového materiálu (PPS) uchyceny v již zmíněných firemních mechanikách v chromovaném provedení a kobylce z merbau. Vzhled nástroje zpestřuje rozeta složená z černobílých prstenců z ABS a černobílá obvodová lemovka těla.

O ozvučení nástroje se stará preamp D’Angelico MG-30 s integrovanou ladičkou zabudovaný do lubu kytary.

Všechny produkty od výrobce
D'Angelico Premier Gramercy LS Mahogany Satin

D'Angelico Premier Gramercy LS Mahogany Satin

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce