D'Angelico Premier Lexington LS Mahogany Satin

D'Angelico Premier Lexington LS Mahogany Satin

7990 Kč

Jasný hit, D'Angelico Premier Lexington LS Mahogany Satin od společnosti D'Angelico - tento produkt máte na dosah ruky při likvidaci skladu za nepřekonatelných 7990 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213045
Do obchodu

Popis

D'Angelico

Poctivý výrobek, D'Angelico Premier Lexington LS Mahogany Satin od top značky D'Angelico - tento produkt objednáte ve výhodné akci za 7990. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Elektroakustická kytara

 D’Angelico Premier Lexington LS je základní model elektroakustické kytary z nabídky značky v populárním tvaru Dreadnought. Tělo nástroje je zhotoveno z laminovaného mahagonu. K mahagonovému krku s „C“ profilem je přilepen hmatník z tepelně upraveného dřeva merbau (torrefied) osazený dvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky z imitace perleti. Dobré akustické vlastnosti kytary podporuje snížené X žebrování (Scalloped X).

Tělo kytary vyvažuje hlavice v tradičním tvaru nástrojů D´Angelico ozdobená firemním logem z imitace perleti. Struny jsou přes sedlový a nultý pražec z plastového materiálu (PPS) uchyceny v již zmíněných firemních mechanikách v chromovaném provedení a kobylce z merbau. Vzhled nástroje zpestřuje rozeta složená z černobílých prstenců z ABS a černobílá obvodová lemovka těla.

O ozvučení nástroje se stará preamp D’Angelico MG-30 s integrovanou ladičkou zabudovaný do lubu kytary.

Všechny produkty od výrobce
D'Angelico Premier Lexington LS Mahogany Satin

D'Angelico Premier Lexington LS Mahogany Satin

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce