D'Angelico Premier SS Fabrizio Sotti Signature Fabrizio Blue

D'Angelico Premier SS Fabrizio Sotti Signature Fabrizio Blue

26890 Kč

Jakostní D'Angelico Premier SS Fabrizio Sotti Signature Fabrizio Blue od kvalitní značky D'Angelico - tento artikl nakupujte s unikátní slevou za 26890 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213027
Do obchodu

Popis

D'Angelico

Vaše možnosti obohacující D'Angelico Premier SS Fabrizio Sotti Signature Fabrizio Blue od předního výrobce D'Angelico - tento produkt máte na dosah ruky po slevě za 26890. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Semiakustická kytara

 Řada Premier představuje cenově dostupnější nástroje z portfolia firmy D’Angelico, které ovšem splňují veškeré požadavky na kvalitu řemeslného zpracování spojené s touto značkou. Tato lubová kytara v single-cut designu vznikla ve spolupráci s jazzovým kytaristou a hudebním producentem Fabriziem Sottim.

Korpus kytary je složen z přední smrkové desky a zad a lubů z fládrovaného javoru. K javorovému krku s konstrukcí Set-Thru, tj. krkem zapuštěným hlouběji do těla, je přilepen ebenový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium-Jumbo Jescar 57/110. Úzký „C“ profil krku zaručuje plynulý pohyb prstů po hmatníku a pohodlný dohmat.

Dva Duncan Designed humbuckery (modelované podle originálních SD snímačů SH-1 ’59 a SH-2n Jazz) v černobílém „Zebra“ provedení s Alnico 5 magnety poskytují kytaře širokou paletu zvukových barev - od křišťálově čistých vřelých tónů jazzu po blues/rockový overdrive. Charakter zvuku lze tvarovat pomocí dvou potenciometrů hlasitosti, dvou tónových clon a třípolohovým přepínačem snímačů.

Tělo kytary vyvažuje typická hlavice v Art Deco designu ozdobená perleťovým firemním logem (Mother-of-Pearl). Struny jsou ukotveny ve stylových ladících uzamykatelných mechanikách Locking Stairstep a pevné kobylce Tune-O-Matic a struníku.

Kytara je dodávána v obalu (gig bag).

Všechny produkty od výrobce
D'Angelico Premier SS Fabrizio Sotti Signature Fabrizio Blue

D'Angelico Premier SS Fabrizio Sotti Signature Fabrizio Blue

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce