D'Angelico Premier Tammany LS Mahogany Satin

D'Angelico Premier Tammany LS Mahogany Satin

7990 Kč

Vaše oblíbené zboží, D'Angelico Premier Tammany LS Mahogany Satin od známé značky D'Angelico - toto zboží si můžete nechat poslat za výhodnou cenu 7990 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213041
Do obchodu

Popis

D'Angelico

Prvotřídní D'Angelico Premier Tammany LS Mahogany Satin s osvědčenou značkou D'Angelico - tento produkt máte po jednoduché objednávce s VIP slevou pro každého za 7990. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Elektroakustická kytara

 D’Angelico Premier Tammany LS je základní model elektroakustické kytary z nabídky značky v kompaktnějším tvaru Orchestra (OM). Tělo nástroje je zhotoveno z laminovaného mahagonu. K mahagonovému krku s „C“ profilem je přilepen hmatník z tepelně upraveného dřeva merbau (torrefied) osazený dvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky z imitace perleti. Dobré akustické vlastnosti kytary podporuje snížené X žebrování (Scalloped X).

Tělo kytary vyvažuje hlavice v tradičním tvaru nástrojů D´Angelico ozdobená firemním logem z imitace perleti. Struny jsou přes sedlový a nultý pražec z plastového materiálu (PPS) uchyceny v již zmíněných firemních mechanikách v chromovaném provedení a kobylce z merbau. Vzhled nástroje zpestřuje rozeta složená z černobílých prstenců z ABS a černobílá obvodová lemovka těla.

O ozvučení nástroje se stará preamp D’Angelico MG-30 s integrovanou ladičkou zabudovaný do lubu kytary.

Všechny produkty od výrobce
D'Angelico Premier Tammany LS Mahogany Satin

D'Angelico Premier Tammany LS Mahogany Satin

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce