Darkglass Alpha-Omega

Darkglass Alpha-Omega

7480 Kč

Kvalitní Darkglass Alpha-Omega od známé značky Darkglass - tento hit naleznete s úžasnou cenovkou 7480 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN175237
Do obchodu

Popis

Darkglass

Dnes jsme vybrali: Darkglass Alpha-Omega populárního výrobce Darkglass - tento artikl nepropásněte v neopakovatelné akci za 7480. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování..

Baskytarový efekt

 Tento předzesilovač od helsinské butikové firmy Darkglass Electronics disponuje dvěma odlišnými typy zkreslení Alpha a Omega. Zatímco zvuk Alpha je více nadefinovaný a sevřený, Omega je její syrová a brutální alternativa. Oba okruhy lze vybírat nebo mixovat ovladačem Mod. Detailnější kontrolu tónu umožňuje standardní třípásmový ekvalizér (80 Hz, 500 Hz, 5kHz), Drive, Blend pro mix čistého a zkresleného signálu a přepínače Bite, který zdůrazní vyšší středy (2,8 kHz) a Growl pro mohutnější spodky. Paralelní výstup pro čistý signál je užitečný během koncertů nebo nahrávání ve studiu. Pedál je osazený také symetrickým XLR výstupem.

Všechny produkty od výrobce
Darkglass Alpha-Omega

Darkglass Alpha-Omega

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce