Darkglass Microtubes X Ultra

Darkglass Microtubes X Ultra

9990 Kč

Top produkt, Darkglass Microtubes X Ultra od top značky Darkglass - tento produkt dodáváme v časové omezené slevě za 11190 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207249
Do obchodu

Popis

Darkglass

Vaše oblíbené zboží, Darkglass Microtubes X Ultra od výrobce Darkglass - tento hit můžete sehnat při časově omezené akci za 11190. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování..

Baskytarový efekt

 Firma Darkglass byla založena v roce 2009, od té doby si však její výrobky stihly oblíbit desítky basáků z celého světa. Za všechny jmenujme třeba členy kapel jako Cannibal Corpse, Faith No More, Jamiroquai, Lamb of God, The Strokes, Suicidal Tendencies nebo Tonyho Levina a Devina Townsenda. Ty všechny zaujal bezkonkurenční zvuk, funkcionalita i elegantní finský design. Nyní se o kvalitě výrobků firmy Darkglass můžete přesvědčit i vy.

Microtubes X Ultra je novinkou ve světě baskytarového zkreslení, která vám poskytne studiovou zvukovou kvalitu i při živém hraní. Oproti Microtubes X7 obsahuje širší frekvenční rozsah, díky němuž detailněji upravíte vstupní signál na nizkých a vysokých frekvencích. Spektrum zkreslení pokrývá vše od průrazného ovedrivu a syrového fuzzu až po moderní high gain. K celkové variabilitě efektu významně přispívá i flexibilní ovládání s přepínači Low Pass a High Pass Filter pro zvýraznění specifických frekvencí. Oproti modelu Microtubes X7 je model X Ultra vybaven šestipásmovým ekvalizérem, kabinetovým simulátorem, sluchátkovým výstupem, MicroUSB portem a AUX In vstupem pro připojení PC nebo hudebního přehrávače.

Všechny produkty od výrobce
Darkglass Microtubes X Ultra

Darkglass Microtubes X Ultra

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce