dB Technologies B-Hype 8

dB Technologies B-Hype 8

3850 Kč

Tradiční bestseller, dB Technologies B-Hype 8 od značky dB Technologies - tento artikl čeká na vás při likvidaci skladu za nepřekonatelných 4090 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN170925
Do obchodu

Popis

dB Technologies

Trhem osvědčený produkt, dB Technologies B-Hype 8 co odebíráme od výrobce dB Technologies - tento artikl objednávejte ve výhodné akci za 4090. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Aktivní reprobox

 Série B-Hype italské firmy DB Technologies nabízí profesionální ozvučovací řešení za velmi příznivou cenu. Reproboxy z této série jsou osazeny zesilovačem třídy D a jsou schopny vysokého výkonu (až 126,5 dB s reproduktorem 15“) při zachování velmi věrné zvukové reprodukce.

Výborné a přímé pokrytí zajišťuje speciální vnitřní konstrukce s asymetrickým rozptylem zvuku, díky čemuž je reprodukce čitelnější i v prostorech s výraznou „ozvěnou“. Kombo XLR/jack vstup s přepínačem úrovně signálu je vhodný jak pro použití s dynamickými mikrofony, tak s linkovými vstupy. Přepínač DSP Flat/Boost umožňuje korekce vysokých a nízkých frekvencí a nechybí symetrický výstup pro připojení dalšího reproboxu.

Samozřejmostí je lehký, plastový kabinet se třemi úchyty. Zkosené hrany umožňují horizontální nebo vertikální, odposlechové umístění.

Všechny produkty od výrobce
dB Technologies B-Hype 8

dB Technologies B-Hype 8

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce