dB Technologies KL 15

dB Technologies KL 15

10590 Kč

Tradiční bestseller, dB Technologies KL 15 s proslulou značkou dB Technologies - tento artikl je v tuhle chvíli při časově omezené akci za 10590 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221901
Do obchodu

Popis

dB Technologies

Radost přinášející dB Technologies KL 15 kvalitní značky dB Technologies - tento artikl pořizujte za bombastickou cenu 10590. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Udělejte si radost..

Aktivní reprobox

 Nová řada aktivních dvoupásmových reproduktorů KL od dB Technologies je vhodná pro ozvučeních venkovních a vnitřních koncertů, velkých konferencí, posiloven, nebo zkušeben. K dispozici budete mít tříkanálový mixpult, bezdrátovou technologii Bluetooth, výkonnou DSP jednotku s presety a lineární fázové FIR filtry pro co nejpřesnější reprodukci zvuku.

KL15 v sobě ukrývá 15“ basový a 1“ výškový reproduktor, které vám spolu s bi-amp zesilovačem třídy D pro LF a třídy AB pro HF zajistí maximální výkon až 800W. Zadní strana obsahuje tříkanálový mixpult s kombinovaným konektorem, XLR vstupem pro mikrofon a linkovým vstupem pro nástroj. Třetí kanál potom využijete pro připojení zařízení s Bluetooth technologií. Každý kanál obsahuje separátní ovladač hlasitosti a pro připojení do dalšího PA se zde nachází XLR výstup s dvoupolohovým přepínačem Line/Mix. K dispozici budete mít také DSP jednotku se čtyřmi přednastavenými presety pro co nejflexibilnější využití. KL15 můžete usadit na reproduktorový stojan, nebo využít zkoseného tvaru pro pódiový monitor. Tři integrovaná robustní madla vám potom zajistí pohodlný transport mezi produkcemi. Součástí balení je nylonový přepravní obal.

Všechny produkty od výrobce
dB Technologies KL 15

dB Technologies KL 15

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce