Dean Markley BSIN10S Blue Steel Instr. Cable

Dean Markley BSIN10S Blue Steel Instr. Cable, 10'/3,1m

390 Kč

Kvalitní Dean Markley BSIN10S Blue Steel Instr. Cable, 10'/3,1m pocházející od značky Dean Markley - tento produkt koupíte v husté akci za 390 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: HN220288
Do obchodu

Popis

Dean Markley

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Dean Markley BSIN10S Blue Steel Instr. Cable, 10'/3,1m co nám vyrábí Dean Markley - tento artikl se na vás těší po slevě za 390. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Nástrojový kabel

 Nástrojové kabely Dean Markley jsou vyráběny stejnou metodou, kterou zajisté dobře znáte z legendární série kytarových a baskytarových strun Blue Steel. Použita je kryogenická metoda, při které jsou kabely pomocí tekutého dusíku rychle zmraženy na teplotu -148°C. Tepelný šok vyvolá molekulární změnu materiálu, a to se skvělými výsledky – zvuk těchto kabelů je živější, transparentnější a jasnější v celém frekvenčním spektru, každou notu tedy uslyšíte jasně a zcela bez jakéhokoliv rušivého šumu. Kromě toho má kryogenické ošetření příznivý vliv i na odolnost a životnost kabelu.

Všechny produkty od výrobce
Dean Markley BSIN10S Blue Steel Instr. Cable

Dean Markley BSIN10S Blue Steel Instr. Cable, 10'/3,1m

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce