Dean Markley BSIN30S Blue Steel Instr. Cable

Dean Markley BSIN30S Blue Steel Instr. Cable, 30'/9,1m

690 Kč

Oblíbený produkt Dean Markley BSIN30S Blue Steel Instr. Cable, 30'/9,1m od firmy Dean Markley - tento produkt nabízíme ve výprodejové akci za 690 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: HN220290
Do obchodu

Popis

Dean Markley

Nabídka pro vás: Dean Markley BSIN30S Blue Steel Instr. Cable, 30'/9,1m od populární značky Dean Markley - toto zboží si můžete nechat dodat extra výhodně za 690. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to se jednoduše vyplatí..

Nástrojový kabel

 Nástrojové kabely Dean Markley jsou vyráběny stejnou metodou, kterou zajisté dobře znáte z legendární série kytarových a baskytarových strun Blue Steel. Použita je kryogenická metoda, při které jsou kabely pomocí tekutého dusíku rychle zmraženy na teplotu -148°C. Tepelný šok vyvolá molekulární změnu materiálu, a to se skvělými výsledky – zvuk těchto kabelů je živější, transparentnější a jasnější v celém frekvenčním spektru, každou notu tedy uslyšíte jasně a zcela bez jakéhokoliv rušivého šumu. Kromě toho má kryogenické ošetření příznivý vliv i na odolnost a životnost kabelu.

Všechny produkty od výrobce
Dean Markley BSIN30S Blue Steel Instr. Cable

Dean Markley BSIN30S Blue Steel Instr. Cable, 30'/9,1m

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce